Q8F1CXXG28E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Green - 28VDC @ 20mA - Flush - Bright Chrome Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP67
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +