Q8F1BZZRYG12E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Tri-Color Red/Yellow/Green - 12VDC @ 20mA - Flush - Black Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP67
Description +
Search Keywords: Q8F1BZZRYG12E
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    APEM Inc.
  • Part No:
    Q8F1BZZRYG12E
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    GB
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Dimension:
    44.85 x 11.54 x 10 mm