Q8F1BXXSY24E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Super Bright Yellow - 24VDC @ 20mA - Flush - Black Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP67
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +