Q6R3CYYRG12E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 6mm - Bi-Color Red/Green - 12VDC - Recessed - Chrome Bezel - Wires - IP67
Description +
Search Keywords: Q6R3CYYRG12E
  • Part No:
    Q6R3CYYRG12E
    25
  • Color:
    Green/Red
  • Dimension:
    21 x 9.23 x 8 mm