Q6R1CXXR12E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 6mm - Red - 12VDC - Recessed - Chrome Bezel - Solder Lugs - IP67
Description +
Search Keywords: Q6R1CXXR12E
  • Part No:
    Q6R1CXXR12E
  • Dimension:
    33 x 9.23 x 8 mm