Q6P3BXXR12E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 6mm - Red - 12VDC - Prominent - Black Bezel - Wires - IP67
Description +
Search Keywords: Q6P3BXXR12E
  • Part No:
    Q6P3BXXR12E
  • Dimension:
    20.6 x 9.23 x 8 mm