Q6P1CXXW24
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 6mm - White - 24VDC - Prominent - Chrome Bezel - Solder Lugs
Description +
Search Keywords: Q6P1CXXW24
  • Part No:
    Q6P1CXXW24
    Yes
  • HTS:
  • Color:
    White
  • Dimension:
    32.6 x 9.23 x 8 mm