Q6P1CXXW12E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 6mm - White - 12VDC - Prominent - Chrome Bezel - Solder Lugs - IP67
Description +
Search Keywords: Q6P1CXXW12E
  • Part No:
    Q6P1CXXW12E
    Yes
  • HTS:
  • Color:
    White
  • Dimension:
    32.6 x 9.23 x 8 mm