Q6P1CXXG24
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 6mm - Green - 24VDC - Prominent - Chrome Bezel - Solder Lugs
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: Q6P1CXXG24
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    APEM Inc.
  • Part No:
    Q6P1CXXG24
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • COO:
    GB
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Color:
    Green
  • Dimension:
    36.25 mm