Q6P1BXXR24E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 6mm - Red - 24VDC - Prominent - Black Bezel - Solder Lugs - IP67
Description +
Search Keywords: Q6P1BXXR24E
  • Part No:
    Q6P1BXXR24E
    25
  • Color:
    Red
  • Dimension:
    32.6 x 9.23 x 8 mm
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
In Stock: 6
Ships today, if you order in Buy all 6 in-stock or the regular minimum order quantity of 25