Q6F3CXXW24E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 6mm - White - 24VDC - Flush Mount - Chrome Bezel - Wires - IP67
Description +
Search Keywords: Q6F3CXXW24E
  • Part No:
    Q6F3CXXW24E
  • Dimension:
    22 x 9.23 x 8 mm