Q22P1CXXY24E
APEM Inc.
22mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Prominent Mount - Yellow - 24VDC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass ...
Description +
22mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Prominent Mount - Yellow - 24VDC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - Chrome - IP67
Search Keywords: Q22P1CXXY24E
  • Part No:
    Q22P1CXXY24E
  • Dimension:
    41.5 mm