Q22P1CXXY110E
APEM Inc.
22mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Prominent Mount - Yellow - 110VAC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Bras ...
Description +
22mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Prominent Mount - Yellow - 110VAC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - Chrome - IP67
Search Keywords: Q22P1CXXY110E
  • Part No:
    Q22P1CXXY110E
    25
  • Color:
    Yellow
  • Dimension:
    41.5 mm