Q22P1CXXR24E
APEM Inc.
22mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Prominent Mount - Red - 24VDC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - ...
Description +
22mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Prominent Mount - Red - 24VDC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - Chrome - IP67
Search Keywords: Q22P1CXXR24E
  • Part No:
    Q22P1CXXR24E
  • Dimension:
    41.5 mm