Q22F5BXXSR12E3EC
APEM Inc.
22mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Flush Mount - Super Bright Red - 12VDC - Wire Leads - Plated Brass - Black - ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
22mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Flush Mount - Super Bright Red - 12VDC - Wire Leads - Plated Brass - Black - IP67 - Engine Temperature Symbol
Search Keywords: Q22F5BXXSR12E3EC
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    APEM Inc.
  • Part No:
    Q22F5BXXSR12E3EC
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    GB
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Color:
    Red
  • Dimension:
    24.5 x 31.16 x 27 mm