Q22F1BXXY24E
APEM Inc.
22mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Flush Mount - Yellow - 24VDC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - B ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
22mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Flush Mount - Yellow - 24VDC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - Black - IP67
Search Keywords: Q22F1BXXY24E
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    APEM Inc.
  • Part No:
    Q22F1BXXY24E
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    GB
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Dimension:
    51.5 mm