Q19F1CXXR24E
APEM Inc.
LED signal light, 24 V (DC), red, 10 mcd, Mounting ˜ 19 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +