Q16P1BXXR110E
APEM Inc.
16mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Prominent Mount - Red - 110VAC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - ...
Description +
16mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Prominent Mount - Red - 110VAC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - Black - IP67
Search Keywords: Q16P1BXXR110E
  • Part No:
    Q16P1BXXR110E
    25
  • Color:
    Red
  • Dimension:
    38.5 mm