Q16P1BXXG24E
APEM Inc.
The Q16P1BXXG24E is an IP67-sealed, 16 mm panel mount LED indicator with a green LED, designed for 24 VDC operation.
Description +
Search Keywords: Q16P1BXXG24E
  • Part No:
    Q16P1BXXG24E
  • Dimension:
    38.5 mm