Q16P1BXXG12E
APEM Inc.
16mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Prominent Mount - Green - 12VDC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass ...
Description +
16mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Prominent Mount - Green - 12VDC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - Black - IP67
Search Keywords: Q16P1BXXG12E
  • Part No:
    Q16P1BXXG12E
    25
  • Color:
    Green
  • Dimension:
    38.5 mm