Q16F1CXXY110E
APEM Inc.
16mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Flush Mount - Yellow - 110VAC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - ...
Description +
16mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Flush Mount - Yellow - 110VAC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - Chrome - IP67
Search Keywords: Q16F1CXXY110E
  • Part No:
    Q16F1CXXY110E
    25
  • Color:
    Yellow
  • Dimension:
    35.6 mm