Q16F1CXXW12E
APEM Inc.
16mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Flush Mount - White - 12VDC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - Ch ...
Description +
16mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Flush Mount - White - 12VDC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - Chrome - IP67
Search Keywords: Q16F1CXXW12E
  • Part No:
    Q16F1CXXW12E
    25
  • Color:
    White
  • Dimension:
    35.6 mm