Q16F1CXXR110E
APEM Inc.
16mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Flush Mount - Red - 110VAC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - Chr ...
Description +
16mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Flush Mount - Red - 110VAC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - Chrome - IP67
Search Keywords: Q16F1CXXR110E
  • Part No:
    Q16F1CXXR110E
  • Dimension:
    35.6 mm
  • Color:
    Red
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
In Stock: 1
Can Ship immediately Buy all 1 in-stock or the regular minimum order quantity of 5