Q16F1BXXY24E
APEM Inc.
16mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Flush Mount - Yellow - 24VDC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - B ...
Description +
16mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Flush Mount - Yellow - 24VDC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - Black - IP67
Search Keywords: Q16F1BXXY24E
  • Part No:
    Q16F1BXXY24E
  • Dimension:
    35.6 mm