Q14P7CZZRYG02E
APEM Inc.
14mm dia panel mount indicator - 3 color LED - Prominent Mount - Red/Yellow/Green - 20mA - Wire Leads - Plated Brass - Chrome ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
14mm dia panel mount indicator - 3 color LED - Prominent Mount - Red/Yellow/Green - 20mA - Wire Leads - Plated Brass - Chrome - IP67
Search Keywords: Q14P7CZZRYG02E
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    APEM Inc.
  • Part No:
    Q14P7CZZRYG02E
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    GB
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Color:
    Green/Red/Yellow
  • Dimension:
    24.5 mm