Q14P1CXXY24E
APEM Inc.
14mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Prominent Mount - Yellow - 24VDC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass ...
Description +
14mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Prominent Mount - Yellow - 24VDC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - Chrome - IP67
Search Keywords: Q14P1CXXY24E
  • Part No:
    Q14P1CXXY24E
  • Dimension:
    38.5 mm
  • Color:
    Yellow
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
In Stock: 8
Ships today, if you order in Buy all 8 in-stock or the regular minimum order quantity of 25