Q14P1CXXW24E
APEM Inc.
14mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Prominent Mount - White - 24VDC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass ...
Description +
14mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Prominent Mount - White - 24VDC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - Chrome - IP67
Search Keywords: Q14P1CXXW24E
  • Part No:
    Q14P1CXXW24E
    25
  • Color:
    White
  • Dimension:
    38.5 mm