Q14P1CXXSR12
APEM Inc.
14mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Prominent Mount - Super Bright Red - 12VDC - Solder Lug/Faston Terminals - Pl ...
Description +
14mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Prominent Mount - Super Bright Red - 12VDC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - Chrome -
Search Keywords: Q14P1CXXSR12
  • Part No:
    Q14P1CXXSR12
    25
  • Color:
    Red
  • Dimension:
    38.5 mm