Q14P1CXXB110E
APEM Inc.
14mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Prominent Mount - Blue - 110VAC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass ...
Description +
14mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Prominent Mount - Blue - 110VAC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - Chrome - IP67
Search Keywords: Q14P1CXXB110E
  • Part No:
    Q14P1CXXB110E
  • Dimension:
    48.5 x 19.62 x 17 mm