Q14P1BXXW24E
APEM Inc.
14mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Prominent Mount - White - 24VDC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass ...
Description +
14mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Prominent Mount - White - 24VDC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - Black - IP67
Search Keywords: Q14P1BXXW24E
  • Part No:
    Q14P1BXXW24E
  • Dimension:
    48.5 x 19.62 x 17 mm