Q14F3CXXB12E
APEM Inc.
14mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Flush Mount - Blue - 12VDC - Wire Leads - Plated Brass - Chrome - IP67
Description +
Search Keywords: Q14F3CXXB12E
  • Part No:
    Q14F3CXXB12E
    25
  • Color:
    Blue
  • Dimension:
    30.6 mm