Q14F3BXXY24E
APEM Inc.
The Q14F3BXXY24E is an IP67 sealed, 14mm panel mount LED indicator with a black flush bezel, wire terminals, and a fixed yello ...
Description +
The Q14F3BXXY24E is an IP67 sealed, 14mm panel mount LED indicator with a black flush bezel, wire terminals, and a fixed yellow light operating at 24 VDC.
Search Keywords: Q14F3BXXY24E
  • Part No:
    Q14F3BXXY24E
  • Dimension:
    30.6 mm