Q14F3BXXHY110E
APEM Inc.
14mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Flush Mount - Bright Yellow - 110VAC - Wire Leads - Plated Brass - Black - I ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
14mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Flush Mount - Bright Yellow - 110VAC - Wire Leads - Plated Brass - Black - IP67
Search Keywords: Q14F3BXXHY110E
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    APEM Inc.
  • Part No:
    Q14F3BXXHY110E
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    GB
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Dimension:
    30.6 x 19.62 x 17 mm