Q14F1CXXW110E
APEM Inc.
14mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Flush Mount - White - 110VAC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - C ...
Description +
14mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Flush Mount - White - 110VAC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - Chrome - IP67
Search Keywords: Q14F1CXXW110E
  • Part No:
    Q14F1CXXW110E
    25
  • Color:
    White
  • Dimension:
    45.6 x 19.62 x 17 mm