Q14F1BXXY12E
APEM Inc.
14mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Flush Mount - Yellow - 12VDC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - B ...
Description +
14mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Flush Mount - Yellow - 12VDC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - Black - IP67
Search Keywords: Q14F1BXXY12E
  • Part No:
    Q14F1BXXY12E
  • Dimension:
    35.6 mm