Q14F1BXXHB24E
APEM Inc.
14mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Flush Mount - Bright Blue - 24VDC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Bra ...
Description +
14mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Flush Mount - Bright Blue - 24VDC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - Black - IP67
Search Keywords: Q14F1BXXHB24E
  • Part No:
    Q14F1BXXHB24E
    25
  • Color:
    Blue
  • Dimension:
    45.6 x 19.62 x 17 mm