Q12P3CXXG28
APEM Inc.
LED Panel Indicator - 12mm - Green - 28VDC 20mA - 8.00mm Dia Lens Size - Bright Chrome Prominent Bezel - Wire Leads 7.87" (200 ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
LED Panel Indicator - 12mm - Green - 28VDC 20mA - 8.00mm Dia Lens Size - Bright Chrome Prominent Bezel - Wire Leads 7.87" (200.00mm).