Q12P2BXXSG12E
APEM Inc.
LED Panel Indicator - 12mm - Super Bright Green - 12VDC 20mA - 8.00mm Dia Lens Size - Black Prominent Bezel - IP67 - PC Pin.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +