Q12P1CXXHY12E
APEM Inc.
LED Panel Indicator - 12mm - Hyper Bright Yellow - 12VDC 20mA - 8.00mm Dia Lens Size - Bright Chrome Prominent Bezel - IP67 - ...
Description +
LED Panel Indicator - 12mm - Hyper Bright Yellow - 12VDC 20mA - 8.00mm Dia Lens Size - Bright Chrome Prominent Bezel - IP67 - Solder Lug.