Q12P1CXXHR220E
APEM Inc.
LED Panel Indicator - 12mm - Hyper Bright Red - 220VAC 3mA - 8.00mm Dia Lens Size - Bright Chrome Prominent Bezel - IP67 - Sol ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
LED Panel Indicator - 12mm - Hyper Bright Red - 220VAC 3mA - 8.00mm Dia Lens Size - Bright Chrome Prominent Bezel - IP67 - Solder Lug.