2641LH/2A21900L24V
APEM Inc.
Rocker Switch - Double Pole - On-Off - 10A(AC)/8A(DC) 125VAC 24VDC - Black Plain Frame - Orange Plain Rocker - 24V Filament - ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Rocker Switch - Double Pole - On-Off - 10A(AC)/8A(DC) 125VAC 24VDC - Black Plain Frame - Orange Plain Rocker - 24V Filament - Solder/Quick-connect.