U-1PU-113-500B2
Amphenol RF
AMC4 Right Angle Plug to AMC4 Right Angle Plug 1.13 mm 50 Ohm 500 mm (19.68 Inches)
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +