U-1PU-113-400B2
Amphenol RF
AMC4 Right Angle Plug to AMC4 Right Angle Plug 1.13 mm 50 Ohm 400 mm (15.74 Inches)
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +