TF-RTF1-NT3G-50
Amphenol RF
Conn TNC Adapter RCP/PL 0Hz to 11GHz 50Ohm ST Gold
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +