T8073A1-ND3G-50
Amphenol RF
Conn TNC Adapter 0Hz to 11GHz 50Ohm T Style RCP/RCP/RCP Gold
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +