T5072A1-ND3G-75
Amphenol RF
Conn TNC Adapter 0Hz to 1GHz 75Ohm RA PL/F Gold
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +