SMAM-UF-NT3G-50
Amphenol RF
Conn SMA-UHF Adapter 0Hz to 2.5GHz 50Ohm ST PL/RCP Gold
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +