NM-TM1-NT3G-50
Amphenol RF
Conn Type N-TNC Adapter 0Hz to 11GHz 50Ohm ST PL/PL Gold
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +