NF-RNF1-AT30GA-50
Amphenol RF
Conn Type N Adapter 0Hz to 11GHz 50Ohm ST F/PL Gold
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +