NF-FF2-NT3G-50
Amphenol RF
Conn Type N-Type F Adapter 0Hz to 2GHz 50Ohm ST RCP/RCP Gold
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +